Rudl BTSK200

Schodišťové

• , zakoupeno v Bergland24.cz

• Dobré ceny, zdarma doprava (při platbě předem)
    • nedostatečný popis produktu

Obchod v pořádku, zboží dorazilo jak mělo, pouze drobný škrábanec na laku rudlu, samozřejmě bez vlivu na funkčnost.

Jenže hlavní problém schodišťového rudlu spočívá v neschopnosti jezdit ze schodů. Schodišťový rudl jsme kupovali z důvodu stěhování a renovace nového bytu a k tomu je naprosto nepoužitelný. Do schodů sice jezdí, ale kvůli čtyřem kolům které jsou na zemi se s ním špatně zatáčí a jelikož jsou kolečka plastová, tak dělají velký hluk i při jízdě do schodů (natož ze schodů). A jak už jsem řekl: nelze s ním jezdit ze schodů (pokud jednotlivé schody nejsou vysoké), protože se hlavní osa neotočí dostatečně a po sjezdu prvním párem kol ze schodu, se tedy hlavní osa nepřetočí dostatečně na další pár, a místo toho tedy pár předchozí řachne ze schodu dolů. Po třech schodech jsme tedy usoudili že takhle by to nešlo a rudl by se nejspíš totálně rozpadl dříve než bysme dojeli dolů.

Tedy ještě jednou, obchod v pořádku, rudl téměř k ničemu. :)

• , zakoupeno v Bergland24.cz

• Solidní schodišťový rudl, jakých je v nižší cenové relaci a přitom kvalitních velmi málo.
    • -

Více mohu uvést až poté, co vyvezu osmdesátikilovou pračku po schodech do patra. Ta pračka totiž nebyla zrovna levná.

• příznivá cena
    • trochu větší hmotnost

dá se s tím přemistit to, co by se jinak muselo nosit, takže...

Schodišťové

Schodišťový rudl BTSK200. Nosnost: 200 kg Výrobce: BERLAN

• , zakoupeno v Bergland24.cz

• Dobré ceny, zdarma doprava (při platbě předem)
    • nedostatečný popis produktu

Tedy ještě jednou, obchod v pořádku, rudl téměř k ničemu. :)

• -

• příznivá cena
    • trochu větší hmotnost

dá se s tím přemistit to, co by se jinak muselo nosit, takže...

• - cena
    • - kola mají vúli, na ose trochu jezdí
    • - kola drží je jen závlačka, kterou jsem musel ohnout, aby nevypadla
    • - na tahání do schodů by se hodila vyšší prodloužená tyč, která by šla nad madla (prodloužení opěrné stěny)

Dalo by se to vylepšit, ale za tu cenu dobré.

Hodí se hlavně pro delší schody. Ne už tak moc pro schodiště s mnoha zatáčkami a malými mezipatry - tam se hodně těžko otáči.

• , zakoupeno v Bergland24.cz

• zpracování, trčící šrouby upevňující kolečka

hlavním důvem pořízení byla jakási možnost přepravy po schodech

• , zakoupeno v Bergland24.cz

• Jednoduchá manipulace :)

DOPORUČUJI ,-)

• , zakoupeno v Bergland24.cz

• Kvalita je zcela v relaci s cenou.
    • Nemám.

Zatím jsem produkt nevyzkoušel k účelu, ke kterému jsem ho koupil. Pro představu, je to přeprava přestálé matky do a z prvního patra panelového domu. Nabízené schodolezy jsou pro mě finančně nedostupné.

• , zakoupeno v Bergland24.cz

• Robustní konstrukce, nosnost.
    • Váha

OK.

• jede po schodech
    • není to zas tak jednoduché

jede ale chtělo by to lépe vyvážit

• Kvalita x cena

Doporučuji,jsem spokojená